Kdy? 16. - 18. 9. 2016
Kde? Vechtrovna u Řevničova
Co? Larp s postapo prvky Přechod
Cena? 900 Kč
Jak platit? Převodem na účet 115-1444670237/0100. Do poznámky pro příjemce uveďte své jméno, abychom platbu zvládli přiřadit. Účastnický poplatek je třeba uhradit do 31.7.2016.
Stravování? Plánujeme pokrýt jídlo v rámci hry jako takové, tzn. od páteční večeře do sobotní večeře. Páteční oběd a nedělní snídani si prosím přivezte.
Ubytování? Ve stanech na pozemku vechtrovny. Upozorňujeme, že na vechtrovně jsou drsné podmínky. Čeká Vás drsná suchá latrína, voda ve studni, vaření na ohni a divočina všude kolem. V noci tu bývá zima i v létě, takže se dobře oblečte.
Organizátoři? 1. běh larpu pro Vás připravil tým ve složení Lucka Chlumská, Radka Kopáčková, Markéta Peterková a Štěpán Fučík. 2. běh připravil tým ve složení Lucka Chlumská, Tereza Králová, Ondřej Vórima Hartvich a Martin Monty Bezdíček. 3. běh připravuje tým ve složení Lucka Chlumská, Ondřej Vórima Hartvich, Martin Monty Bezdíček a Markéta Peterková.
Dotazy? Rádi zodpovíme na naší facebookové stránce, případně na e-mailu larpprechod@gmail.com.
 
Neznalost předlohy nejenže není překážkou, ale je žádoucí. NEČTĚTE knihu před larpem. Pokud už se tak stalo, nevadí. Dejte nám to vědět a my pro Vás najdeme to pravé místo v příběhu.
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone